مقالات

کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی و درماهیل

محلول توسکانی و درماهیل مزوتراپی و میکرونیدلینگ

محصولات توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی

یکی از شناخته شده ترین شرکت های بین المللی در زمینه مزوتراپی[1] و لوازم آرایشی در اسپانیا است. توسکانی مزوتراپی یک تولیدکننده و عرضه کننده است. ما طیفی از مزوتراپی و لوازم آرایشی را برای افراد حرفه‌ای و بیماران ارائه می دهیم تا هر گونه مشکل زیباشناختی (از تشخیص گرفته تا برطرف سازی) را به ایمن‌ترین و کارآمدترین روش درمان کنند.

مزوتراپی وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست می باشد. این مواد می تواند شامل ویتامینها، دارو یا فاکتورهای رشد باشند.

ما مشکلات زیباشناختی و لوازم آرایشی که مشتریان را نگران می کنند درک می کنیم و بنابراین با روشی جهانی به آنها نزدیک می شویم، عرضه محصولاتی نوآورانه برای درمان حرفه ای و پیشرفته ترین لوازم آرایشی برای بیمارانی که می خواهند در منزل به درمان ادامه دهند.

ما مشکلات زیباشناختی را بطور ریشه ای در نظر می گیریم. گروه پزشکان بین المللی مزوتراپی و لوازم آرایشی توسکانی مشکلات زیباشناختی را شناسایی و آنالیز می کنند بطوریکه در آزمایشگاه های ما، گروهی از داروسازان و شیمیدانان می توانند بهترین ترکیب از عوامل داروئی را طراحی کنند تا به این مشکلات رسیدگی و آنها را درمان کنند. با این رویکرد، آنها بهترین و پیشرفته ترین فرمولها را توسعه می دهند تا مواد آرایشی با‌ کیفیت و کارآیی بالا تولید کنند در حالی که حساسیت، آلرژی و احساس آزردگی بیمار را به حداقل می رسانند.

فلسفه ما در طراحی فرمول های آرایشی استفاده از غلظت های بالای عوامل داروئی با حداقل محتوای پذیرنده‌ها برای دستیابی به درمان های بسیار کارآمد جهت درمان تمام انواع پوست (حتی حساس ترین پوستها) می باشد.

مزوتراپی درمانی است که مواد مغذی نظیر ویتامین ها، آمینواسیدها و مواد معدنی را به لایه های پوست تحویل می دهد یعنی جایی که ترمیم و رشد سلولی رخ می دهد. از آنجایی که تمام این مولفه های ضروری برای سلولهای پوستی سالم وجود دارد، این درمان به بهبود عدم درخشندگی، ظاهر خسته، خشکی و عدم طراوت پوست کمک می کند، چروک های سطحی را مدیریت می کند و برای بهینه سازی شرایط پوست در قبل و پس از عمل ایده آل است. تمام این مواد بطور طبیعی در پوست استفاده می شوند ولی زمانی که پوست ما پیرتر و پریشان می شوند تجزیه می گردند. مزوتراپی این ویتامین ها و مواد مغذی طبیعی را جایگزین می کند و پوست درخشان، هیدارته، تغذیه شده و دارای بافت محکم تر و بهبودیافته می شود.

معمولا، درمانهای مزوتراپی از طریق تزریقات سطحی با دست یا بوسیله یک ابزار تزریقی انجام می شوند. در مورد نواحی حساس پیش از درمان می توان از کرم بی حسی استفاده کرد تا درد کاهش یابد. عوارض جانبی ممکن است شامل کبودی و تورم باشند، ولی کیسه های یخ می تواند برای کاهش این عوارض استفاده شوند. موارد بسیار کمی برای منع استفاده از مزوتراپی وجود دارد که شامل آلرژی به یکی از مواد بکار رفته در کوکتل مزوتراپی، بارداری، شیردهی، اثر زخم کلوئیدی[2]، عفونت فعال یا بدخیمی می باشد.

محصولات درماهیل

درماهیل یکی از شرکت های پیشرو در سطح جهان در زمینه تحقیقات و بازاریابی پپتیدهای مقلد زیستی و فاکتورهای رشد می باشد.

درماهیل نه تنها اولین شرکتی در جهان است که فاکتورهای رشد را در PCPC (شورای محصولات مراقبت فردی، که سابقا CTFA نامیده می شد) ثبت کرده است، بلکه صاحب پتنت[1] های متعددی در زمینه پپتیدهای مقلد زیستی در سراسر جهان می باشد.

داشتن یک بخش تحقیق و توسعه پیشرفته در صنعت بیوتکنولوژی بما اجازه داده است در طول سالها چندین ترکیب فعال با شهرت عالی در صنعت آرایشی و بهداشتی ثبت کنیم.

درماهیل برای اولین بار در سال 2004 عرضه گردید و نام “درماهیل” از ترکیب دو واژه “Dermis[2]” و “Heal[3]” تشکیل شده است که مفهوم آن مراقبت از پوست با ترکیبات فعال نوآورانه می باشد. درماهیل دارای مشتریانی در بیش از 120 کشور می باشد و با تداوم نوآوری های تکنولوژیک تلاش کرده ایم محصولاتی مقرون به صرفه و در دسترس تر برای مشتریان خود فراهم کنیم.

محصولات آرایشی و بهداشتی درماهیل

“درماهیل” یک نام تجاری برای محصولات بهداشتی و آرایشی دارای کیفیت بالا است که حاوی جدیدترین فاکتورهای رشد و پپتیدهای مقلد زیستی شرکت کارژن می باشد. محصولات درماهیل برای مراقبت های ضد- پیری، ضد- رنگدانه سازی، ضد- ریزش مو، ضد- التهاب و سایر مشکلات پوستی در سطح حرفه ای و خانگی ارائه می شوند.

درماهیل یک برند پیشرو در زمینه مراقبت از پوست است که مبتنی بر بیش از یک دهه تلاش در حوزه علم بیوتکنولوژی و تحقیقات نوآورانه مداوم می باشد. در درماهیل این باور وجود دارد که همه سزاوار داشتن یک پوست طبیعی و شفاف هستند و به همین دلیل است که ما خود را وقف کشف و فرمولاسیون مولکولهایی کرده ایم که می توانند بازسازی سلولی را تحریک کنند. در ابتدا این مولکولها توسط دانشمندان پوست شرکت ما شناسایی و تست شده اند و در عرض چند روز تغییرات چشمگیری را نشان داده اند که عبارتند‌ از: کاهش خطوط ریز، تقلیل لکه های پیری و بی رنگی، بهبود ساختار و الاستیسیته پوست.

درماهیل اصالتا در کشور کره جنوبی توسعه یافته است جایی که داشتن پوست بی عیب بسیار حائز اهمیت است، درماهیل هر ساله به توسعه خود ادامه داده است و رده های جدیدی از محصولات خود را معرفی کرده و فعالیت های خود را در سطح جهان گسترش داده است. امروزه درماهیل بطور پیوسته محصولات و سیستم های مراقبت از پوست با اثرات اثبات شده بالینی را توسعه می دهد که در منزل و مطب های پزشکی استفاده می شوند و همانطور که تعهد کرده ایم راه حل های مطمئن مراقبت از پوست برای داشتن پوستی سالمتر تولید می‌کنیم.

اخیرا درماهیل یک کیت حاوی درما رولو[4] را توسعه داده است که برای افزایش اثربخشی لوسیون های موضعی طبیعی استفاده می شود. درماهیل نوعی مراقبت از پوست ارائه می دهد که از سیستم های انتقال طبیعی شامل دستگاه سوزن کاری پوست بهره می برد. در طول 16 سال گذشته درماهیل یک شرکت پیشرو در مراقبت های پوستی و مدیریت اِسکار[5] بوده است و در طی این سالها میلیون ها عدد از محصولات خود را به فروش رسانده است. درماهیل تلاش هایی برای ارائه آموزش و ایجاد آگاهی درباره محصولات خود انجام داده است. این شرکت مایل است به بیماران، پزشکان و داروسازان برای شناخت پوست و مدیریت اسکار کمک کند و محصولات درماهیل را برای این امر پیشنهاد می دهد.

درمان با درما رولر که توسط درماهیل ارائه شده است یک درمان با استفاده از سوزن های ریز برای تحریک پوست می باشد. شدت تهاجمی این روش حداقل است و برای ایجاد یک سیستم انتقالی با کیفیت بالا در اپیدرم، بافت زیرپوستی و درم از طریق ایجاد تعداد زیادی کانال ریز استفاده می شود. این امر کمک می‌کند پمادهای موضعی سریعتر به داخل پوست جذب شوند و در نتیجه کارآیی این محصولات را بهبود می بخشد.

محصولات التیام دهنده اسکار درماهیل

برای حذف و پیشگیری از ایجاد اسکار استفاده می شوند. محصولات التیام دهنده اسکار درماهیل سبب نرم شدن و هموار شدن پوست می شوند و کمک می کنند پوست به رنگ و ساختار عادی خود را بازگردد. این محصولات می توانند برای اسکارهای قدیمی نیز استفاده شوند و بر روی تمام انواع اسکار موثر هستند. محصولات التیام دهنده اسکار درماهیل پس از تحقیقات پزشکی پیشرفته توسعه یافته اند و این محصولات برای سالهای متمادی با موفقیت برای درمان اسکارها استفاده شده اند.

محصولات درماهیل فوائد زیادی دارند، از جمله اینکه روند طبیعی التیام را تسریع می کنند و تمام انواع اسکارها را درمان می کنند. این محصولات کمک می کنند پوست به رنگ طبیعی خود بازگردد و مجددا ساختار طبیعی خود را بدست آورد. پماد اسکار درماهیل یک محصول مهم در التیام اسکار است و باید همراه با نوار چسب طبی و ورقه های سیلیکونی مخصوص اسکار استفاده شود تا بهترین نتایج بدست آید. کیت‌های اسکار درماهیل، نوار چسب طبی و ورقه های سیلیکونی می توانند به عنوان مجموعه توصیه های ما استفاده شوند. از محصولات درماهیل استفاده کنید تا با هزینه ای به مراتب پایین تر نتایج مشابه با درمابراسیون[6]، لایه بردارهای شیمیایی و لیزر درمانی بدست آورید. با استفاده از محصولات درماهیل می‌توانید الاستیسیته و حالت پذیری پوستتان را افزایش دهید و بنابراین به پوستی جوان تر دست یابید. می‌توانید از این محصولات زیر کرم ضد-آفتاب یا آرایش خود استفاده کنید و برای تمام پوست ها مناسب هستند. محصولات درماهیل متابولیسم سلولی را تسریع می کنند و روند پیری پوست را معکوس می کنند در نتیجه ظاهری جوان به شما می بخشند. استفاده از محصولات درماهیل را برای تحریک رشد سلولی و دستیابی به پوستی سالمتر توصیه می کنیم.

[1]  پتنت: حق انحصاری است که در قبال اختراع یا ایدهٔ ثبت شده به مخترع یا نماینده قانونی او اعطا می‌شود.

[2]  درم یک لایه در پوست می باشد که بین اپیدرم و بافتهای زیرپوستی قرار دارد؛ درم به همراه اپیدرم پوست را تشکیل می دهد. گیرنده های حسی پوست ، غدد عرق ، فولیکول مو ، غدد سباسه ، غدد آپوکرین ، عروق خونی و لنفی همه در درم هستند.

[3]  التیام یافتن

[4]  درمارولر در واقع یک غلطک است که روی سطح آن سوزن های بسیار ظریف قرار گرفته است.

[5]  به آثار بجا مانده از آسیب های پوستی اسکار گفته می شود.

[6]  نوعی لایه‌برداری لایه‌های سطحی پوست است که به‌منظور زیباسازی، جوان‌سازی و رفع اسکار سطحی پوست انجام می‌گیرد.

کاربردهای کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ

کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توسکانی

کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توسکانی

جهت اطلاع از ترکیبات و کاربردهای کامل کوکتل و ویال های مزوتراپی میتوانید به بخش  (محصولاتمزوتراپی و میکرونیدلینگ) مراجعه و انواع آن را مطالعه کنید

 

[2]  کلوئید بر اثر پرسازی بافت کلاژن در محل زخم‌های پوستی و یا شکاف‌های جراحی ایجاد شده و رشد می‌کند.

 

 

17 دیدگاه در “کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توسکانی و درماهیل

 1. mahsa.r گفت:

  چجوری میتونم نمایندگی بگیرم یا به قیمت خرید از سما خرید کنم

  1. فرشته گفت:

   سلام چجوری میتونم از شما داروی مزو صورت ومو بخرم ممنونم

   1. سهیل بنیادی گفت:

    سلام
    برای مو این کوکتل ها رو میتونید استفاده کنید:

    برای صورت هم بستگی داره چه استفاده ای بخواید ازش بکنید. کوکتل های مختلفی برای صورت هست. مثلا کوکتل ضد لک، روشن کننده، آبرسان و …

 2. نعیمه شعبانزاده گفت:

  سلام چطور میتونم کوکتل خریداری کنم

  1. سینا علیشاهی گفت:

   با سلام
   از طریق فروش اینترنتی وبسایت تلفنی و حضوری میتوانید از رابوطب خرید کنید

  2. تيتي گفت:

   لطفاً يه شماره تماس لطف ميكنيد بتونيم خريد كنيم؟

   1. سهیل بنیادی گفت:

    شماره تماس و واتس اپ هم بالای سایت هم پایین سایت هم به صورت دکمه ثابت وجود داره
    66964648-9
    09123792871

 3. Ali گفت:

  واسه پرپشت شدن مو و ضخیم شدن تار مو کدوم یکی از این ویالا رو توصیه میکنید

  1. ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
   09123792871

 4. بیگی گفت:

  سلام.محصول کرم پودر دائم یا مزو وایت هم دارید؟

  1. سینا علیشاهی گفت:

   سلام بله داریم
   بیبی گلو
   https://raboteb.com/product-item/physiolab-bbglow
   مزووایت
   https://raboteb.com/product-item/dermedics-mesowhite/

 5. رویا جون گفت:

  سلام ممنونم از تمام توضیحات کاملی که گذاشتید

 6. محمد امین گفت:

  سلام ادرستون کجاس؟و قیمت هر عدد کوکتل ضد ریزش مو آبی رنگ چنته؟ درماهیل

 7. N گفت:

  سلام وقت بخیر
  ماندگاری کوکتل ها چقدره؟ بعد از نتیجه گرفتن دائم باید تکرار بشه یا میتونه تاثیر دائمی هم داشته باشه؟؟

  1. سهیل بنیادی گفت:

   سلام
   خیر اثر دائمی ندارن. ماندگاری خود کوکتل تا 6 ماه هست. ولی اثرات تا یکسال باقی میمونه.

 8. Mona گفت:

  سلام وقتتون بخیر شما پرداخت در محل هم دارید؟ و اینکه بخواییم برای مطب و داروخانه تهیه کنیم حضوری ویزیت میکنین یانه؟ و مهمتر از همه اینکه کوکتل های توسکانی اصل دارین؟ چون فیکش زیاد شده نمیشه ریسک کرد و به راحتی از هر جایی خرید کرد

  1. سهیل بنیادی گفت:

   سلام
   لطفا با دفتر تماس بگیرید هماهنگ کنید برای مراجعه حضوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *