محلول توسکانی و درماهیل مزوتراپی و میکرونیدلینگ

محصولات توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی

یکی از شناخته شده ترین شرکت های بین المللی در زمینه مزوتراپی[1] و لوازم آرایشی در اسپانیا است. توسکانی مزوتراپی یک تولیدکننده و عرضه کننده است. ما طیفی از مزوتراپی و لوازم آرایشی را برای افراد حرفه‌ای و بیماران ارائه می دهیم تا هر گونه مشکل زیباشناختی (از تشخیص گرفته تا برطرف سازی) را به ایمن‌ترین و کارآمدترین روش درمان کنند.

مزوتراپی وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست می باشد. این مواد می تواند شامل ویتامینها، دارو یا فاکتورهای رشد باشند.

ما مشکلات زیباشناختی و لوازم آرایشی که مشتریان را نگران می کنند درک می کنیم و بنابراین با روشی جهانی به آنها نزدیک می شویم، عرضه محصولاتی نوآورانه برای درمان حرفه ای و پیشرفته ترین لوازم آرایشی برای بیمارانی که می خواهند در منزل به درمان ادامه دهند.

ما مشکلات زیباشناختی را بطور ریشه ای در نظر می گیریم. گروه پزشکان بین المللی مزوتراپی و لوازم آرایشی توسکانی مشکلات زیباشناختی را شناسایی و آنالیز می کنند بطوریکه در آزمایشگاه های ما، گروهی از داروسازان و شیمیدانان می توانند بهترین ترکیب از عوامل داروئی را طراحی کنند تا به این مشکلات رسیدگی و آنها را درمان کنند. با این رویکرد، آنها بهترین و پیشرفته ترین فرمولها را توسعه می دهند تا مواد آرایشی با‌ کیفیت و کارآیی بالا تولید کنند در حالی که حساسیت، آلرژی و احساس آزردگی بیمار را به حداقل می رسانند.

فلسفه ما در طراحی فرمول های آرایشی استفاده از غلظت های بالای عوامل داروئی با حداقل محتوای پذیرنده‌ها برای دستیابی به درمان های بسیار کارآمد جهت درمان تمام انواع پوست (حتی حساس ترین پوستها) می باشد.

مزوتراپی درمانی است که مواد مغذی نظیر ویتامین ها، آمینواسیدها و مواد معدنی را به لایه های پوست تحویل می دهد یعنی جایی که ترمیم و رشد سلولی رخ می دهد. از آنجایی که تمام این مولفه های ضروری برای سلولهای پوستی سالم وجود دارد، این درمان به بهبود عدم درخشندگی، ظاهر خسته، خشکی و عدم طراوت پوست کمک می کند، چروک های سطحی را مدیریت می کند و برای بهینه سازی شرایط پوست در قبل و پس از عمل ایده آل است. تمام این مواد بطور طبیعی در پوست استفاده می شوند ولی زمانی که پوست ما پیرتر و پریشان می شوند تجزیه می گردند. مزوتراپی این ویتامین ها و مواد مغذی طبیعی را جایگزین می کند و پوست درخشان، هیدارته، تغذیه شده و دارای بافت محکم تر و بهبودیافته می شود.

معمولا، درمانهای مزوتراپی از طریق تزریقات سطحی با دست یا بوسیله یک ابزار تزریقی انجام می شوند. در مورد نواحی حساس پیش از درمان می توان از کرم بی حسی استفاده کرد تا درد کاهش یابد. عوارض جانبی ممکن است شامل کبودی و تورم باشند، ولی کیسه های یخ می تواند برای کاهش این عوارض استفاده شوند. موارد بسیار کمی برای منع استفاده از مزوتراپی وجود دارد که شامل آلرژی به یکی از مواد بکار رفته در کوکتل مزوتراپی، بارداری، شیردهی، اثر زخم کلوئیدی[2]، عفونت فعال یا بدخیمی می باشد.

محصولات درماهیل

درماهیل یکی از شرکت های پیشرو در سطح جهان در زمینه تحقیقات و بازاریابی پپتیدهای مقلد ز