برای بلفاروپلاستی غیر- جراحی از جراحی نرم با پلاسماجت استفاده می کنیم که یک نوآوری انقلابی و دارای پتنت[1] می باشد و یک سرفصل جدید و مهیج در زمینه درمان های زیبایی گشوده است. که

بلفاروپلاستی غیر- جراحی بدون برش، بدون حذف پوست اضافی یا چربی و بودن اصلاح عضله اوربیکولار پلک‌ها انجام می شود. این امر به جلوگیری از ریسک های ذاتی ناشی از مداخلات جراحی متعارف کمک می کند.

پلاسماجت دستگاهی است که برای تصعید پوست اضافی پلاسما تولید می کند. این دستگاه انرژی خود را تنها به سلولهای سطحی پوست تحویل می دهد بدون اینکه بافت های زیرین را متاثر سازد، بنابراین برای انعطاف‌پذیری حرکت پلک بلافاصله پس از درمان کاملا مناسب است.

نتایج این تکنیک شامل کاهش فوری پوست اضافی در پلک بالا یا پایین و همینطور کاسته شدن از پوست اضافی در ناحیه خارجی دور چشم است. از مزایای دیگر این تکنیک بهبود خطوط صورت در گوشه چشم و استخوان گونه (چروک گوشه چشم) است.

نحوه عمل

تکنیک بلفاروپلاستی به عنوان یک روش دینامیک تعریف می شود زیرا به پزشک اجازه می دهد در طی درمان از بیمار بخواهد چشمانش را باز و بسته کند. یک جلسه عادی بیش از 30 دقیقه طول نمی کشد و پوسته های نقطه ای ریز پس از 3 تا 7 روز از پوست جدا می شوند.

با توجه به ماهیت و گسترش پوست اضافی و ناحیه تحت درمان ممکن است به 1 تا 3 جلسه درمانی با فاصله 4 تا 6 هفته ای نیاز داشته باشید.

پس از درمان بیماران ممکن است کمی تورم و ناراحتی در ناحیه تحت درمان تجربه کنند. پوسته های باقیمانده در عرض یک هفته ناپدید می شوند، البته می توانند با یک کرم مایع پوشانده شوند.

حذف اثر زخم ها، خالکوبی ها، زائده ها و رنگدانه های پوستی با پلاسماجت

جراحی نرم بوسیله پلکسر قطعا یکی از جذاب ترین روشهای غیر- جراحی می باشد (یک نوآوری واقعی که یک رویکرد جایگزین برای جراحی زیبایی ارائه می دهد).

دستگاه پلاسماجت از پلاسمای گداخته استفاده می کند این پلاسما با یونیزاسیون گازهای موجود در هوا بوسیله یک قوس الکتریکی کوچک مشابه یک آذرخش کوچک تولید می شود.

این روش درمان نواحی پوستی و اپیدرمی دارای مشکلات زیبایی را امکان پذیر می سازد بدون آنکه بطور ناخواسته به نواحی اطراف آن صدمه بزند.

کشیدن پوست پلک بوسیله پلاسماجت نتایج عالی و بدون خطر به همراه دارد

افراد بسیاری از پوست اضافی در پلک های خود احساس ناراحتی می کنند که به آنها ظاهری خسته و پیر می‌بخشد، این افراد به دلیل ترس از بیهوشی یا مواجهه با عوارض احتمالی ناشی از روشهای متعارف از انجام عمل زیبایی خودداری می کنند.

در بلفاروپلاستی غیر- فرسایشی، همانطور که از نام آن پیداست از چاقوی جراحی یا لیزر برای حذف پوست اضافی استفاده نمی شود، بنابراین از ریسک های ذاتی ناشی از روشهای متعارف اجتناب می شود. این تکنیک بلفاروپلاستی به عنوان یک روش دینامیک توصیف می شود زیرا به اپراتور اجازه می دهد از بیمار بخواهد در طی درمان چشمانش را باز و بسته کند، در نتیجه چین های پوستی که هنوز درمان نشده اند آشکار می گردند. این تکنیک به عنوان غیر- فرسایشی نیز تعریف می شود زیرا بدون برش، بدون حذف پوست اضافی، بدون حذف چربی و بدون اصلاح عضله اوربیکولار در پلکها انجام می شود.

درمان آکنه فعال و اسکار ناشی از آکنه توسط پلاسماجت

بسیاری از افراد در نتیجه برهم خوردن تعادل هورمونی بدن در دوران بلوغ، چرخه قاعدگی یا زمانی که از لحاظ جسمی و روحی تحت فشار قرار دارند دچار آکنه می شوند. این عدم توازن هورمونی باعث می شود مجاری تولیدکننده سبوم مسدود شوند و کیست های ریزی تولید کنند که دچار التهاب یا عفونت می شوند.

با استفاده از پلاسماجت می توان آکنه فعال را با نتایج عالی و بدون مصرف دارو درمان کرد. اسکارهای ناشی از آکنه یا سایر بیماریها یا جراحات پوستی می توانند درمان شوند و بوسیله درمان با پلاسماجت برطرف شوند. بسته به عمق و ماهیت این اسکارها، این نواحی ممکن است به 1 تا 3 جلسه درمانی برای حذف کامل اسکار نیاز داشته باشند. در مشاوره اولیه، متخصصان ما در رابطه با نتایج مورد انتظار و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز به شما مشاوره می دهند.

خالها، زائده های پوستی، گزانتلاسما[2]، زگیل ها

ما در کلینیک های زیبایی وای از پلاسماجت استفاده می کنیم که از تکنولوژی پلاسمای گداخته بهره می برد و می‌تواند بطور موثری انواع خالها، زائده ها