مقالات

ویال های کاسمارا فلش

ویال های کاسمارا

بافت روشن با نتایج فوری

اثرات فوری آمپول های کاسمارا فلش آنها را به محصولات ضروری برای استفاده قبل از مهمانی یا رویدادهای ویژه و همینطور یک مکمل ایده آل برای افزایش زیبایی پوست در هر زمانی از روز تبدیل می‌کند.

در سال های اخیر آمپول هایی با اثر فلش مانند بسیار مد شده اند و این امر بدین دلیل است که آنها سریعا در موقعیت های نیازمند نتیجه کارآمد به کمک ما می آیند و کمک می کنند فورا پوستی درخشان بدست آوریم.

تابستان امسال آنها به محصول آرایشی شماره یک برای پوست های دهیدراته یا رنگ پریده تبدیل شدند که باید فورا ظاهر مناسب خود را دوباره بدست آورند یا برای موقعیتی خاص آماده شوند.

می توانید هر کجا که بخواهید پوستی هیدراته، درخشنده و گوشتالو داشته باشید.

امروز قصد داریم مزایای آمپول های کاسمارا فلش را به شما نشان دهیم: غلظت بالایی از ترکیبات فعال با بافتی فوق- روشن که امکان نفوذ سریع را فراهم می سازد، ترکیبات فعالی که بر روی لایه های مختلف پوست عمل می کنند و اثر عمیق تری ارائه می دهند و ترکیبات فعالی که اثرا فلش مانند فوری ارائه می‌دهند.

گرما و نور خورشید باعث خشکی پوست می شوند، بنابراین آمپول های کاسمارا فلش با بافت بدون روغن و جذب سریع یک گزینه مناسب برای کاربردهای زیبایی روزمره و منظم در طی تابستان است.

چه زمانی باید از آمپول های کاسمارا فلش استفاده شود؟

آمپول های فلش می توانند در هر زمان و مکانی و هر دو حالت منظم و نامنظم استفاده شوند زیرا نه تنها اثر فلش مانند ارائه می دهند بلکه فورا پوست را مرطوب می کنند و اثر زیبایی فوری ارائه می دهند. به علاوه، آنها به نحوی طراحی شده اند که به نیازهای مختلف پوست پاسخ دهند و نقش هایی نظیر صاف کردن چروک، محو لکه های تیره، روشن سازی، جوانسازی و غیره را انجام دهند.

شما می توانید آمپول های کاسمارا فلش را در برنامه روتین و روزمره زیبایی خود بگنجانید یا با توجه به مزایای باورنکردنی و نتایج فوری در زمان نیاز (مراسم عروسی، رویدادهای تابستانه) از آن استفاده کنید: آنها نشانه های خستگی را کاهش می دهند، اثر ضد- پیری سریع فراهم می کنند، خطوط چهره را صاف می‌کنند و شرایط درازمدت پوست را بهبود می دهند. برای هر نوع پوستی یک فرمولاسیون مناسب وجود دارد که می تواند با نیازهای خاص پوستتان تنظیم شود.

کاسمارا دامنه ای از چهار فرمولاسیون برای آمپول های فوق- روشن با “اثر فلش مانند” دارد که شامل ترکیبات فعال و پیشرفته از لحاظ فناوری هستند. این آمپول ها یک متحد زیبایی عالی برای شما هستند زیرا در عرض چند ثانیه بر روی صورتتان عمل می کنند.

آمپول های محلول کاسمارا فلش

کمپلکس سنی یک آمپول فلش ضد- پیری سفت کننده است که تولید کلاژن را تحریک می کند و اثر ضد- پیری، ضد- چروک و سفت کننده قوی ارائه می دهد که از پیری زودرس جلوگیری کرده و به بازیابی شرایط پوستی مطلوب کمک می کند.

این محصول با عصاره سدر ژاپنی (حاوی یک ترکیب فعال ضد- پیری) غنی شده است که فرآیند بازسازی سلولی را تحریک می کند و پوستی صاف تر با ظاهری جوان تر به ارمغان می آورد؛ و حاوی آمینواسیدهایی است که پیشسازهای تولید کلاژن و الاستین هستند و حالت ارتجاعی و استحکام پوست را تامین می کنند و علاوه بر آن، عمق و تعداد چروک را کاهش می دهند و از ظهور آنها در آینده جلوگیری می کند. نتیجه: پوستی استوار، خوش فرم، جوان و صاف.

هیال پرو یک آمپول مرطوب کننده و پرکننده چروک دارای ماندگاری بالا و فرمولاسیون قدرتمند حاوی اسید هیالورونیک است که به لطف وزن مولکولی پایین می تواند به عمق پوست نفوذ کند و چروک را از داخل پر سازد در حالی که به عنوان یک مرطوب کننده قوی با ماندگاری بالا نیز عمل می کند و چهره‌ای با ظاهری هیدراته، صاف، گوشتالو، متراکم و جوان به ارمغان می آورد.

این محصول پوستتان را هیدراته و شاداب می کند و احساس خشکی ناشی از قرارگیری در معرض نور خورشید یا گرمای تابستان را برطرف می کند. پوست فوق- هیدراته فقط در یک چشم به هم زدن!

هیدرا سنسی یک آمپول فلش مناسب برای پوست حساس، واکنشگر و/ یا آتوپیک است که فورا سرخی و تحریک پوستی را تسکین می دهد و پوست را هیدراته، آرام و متعادل می سازد.

آمپول هیدرا سنسی حاوی یک فرمولاسیون فوق العاده تهیه شده از عصاره گیاه ختمی است که شامل ترکیبات فعال مرطوب کننده، نرم کننده و تسکین دهنده طبیعی است؛ و همینطور حاوی کلاژن دریایی است که پوست را بازسازی می کند، از نشانه های پیری جلوگیری می کند و به تدریج لایه های مختلف پوست را هیدراته می کند و تعادل و رطوبت پوست را بهبود می دهد.

لایتنینگ یک آمپول فلش شفاف کننده ضد- پیری با فرمولاسیون ضد- پیری انقلابی است که پوست را روشن و سیمای پوست را یکنواخت می سازد. به لطف ادغام فوق العاده گیاهان وحشی دارای قدرت روشن‌سازی بالا و ویتامین C دارای قدرت زیست فراهمی، این آمپول فلش صورت را روشن می سازد و آن را از درون احیاء می کند. نتایج این محصول عبارتند از: درخشندگی بیشتر، سیمای یکنواخت، افزایش جوانی، هیدراته شدن پوست همراه با محو لکه های تیره.

لایتنینگ A گزینه عالی برای حمل در کیف دستی در تابستان و مواقع دیگر است.

ما مزایای آمپول های کاسمارا را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید فورا پوستی درخشان داشته باشید!

آمپول های فلش: چطور و کی باید از آنها استفاده کرد؟

پیش از استعمال یک آمپول کاسمارا فلش باید پوستتان را تمیز و خشک کنید. برای زدودن آلاینده ها و سلول های مرده پوست پاک کننده عادی تان را انتخاب کنید.

پس از آن، آمپول را تکان داده و آن را وارد لوله محافظ کنید، بخش بالایی کلاهک را به کمک لوله محافظ بشکنید و با کمی فشار به آمپول آنها را با هم جفت و جور کنید. سپس، درپوش لوله محافظ را باز کرده و محتویات آمپول را در پوست استعمال کنید. با ملایمت صورت، گردن و ناحیه دکلته را ماساژ دهید، به آرامی با نوک انگشتان به پوست ضربه بزنید، و با ملایمت به طرف بالا و از مرکز به بیرون را صاف کنید. پس از آن می توانید در صورت تمایل کرم و محصولات آرایشی عادی تان را استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *