مزایای استفاده از درمارولر

مزایای درمارولر

مزایای استفاده از درمارولر

درمارولر قادر به انجام چه کارهایی است و چه کارهایی را نمی­تواند انجام دهد؟

درمارولر، یکی از بهترین لوازم کمک به سلامت و بهداشت پوست است که در حال حاضر موجود می­باشد. در این نوشتار، درباره مزایای درمارولر، کارهایی که می­تواند برای پوست شما انجام دهد، کارهایی که نمی­تواند و همچنین، مزایایی که در صورت افزودن این وسیله به رژیم مراقبت و زیبایی پوست معمول خود بدست خواهید آورد، اطلاعاتی دریافت می­کنید.

درمارولر ZGTS تیتانیومی

درمارولر ZGTS تیتانیومی

درمارولر چیست؟

اگر پیشتر درمارولر را ندیده باشید، ممکن است با دیدن این دستگاه برای اولین بار، متوجه نشوید که چه دستگاهی است. درمارولر، مولفه­های متعددی دارد. بخش اصلی آن، یک چرخ گردنده است که از سوزن­های ریز («میکرو») 100 تا 1000 پرشده است.

مزایای درمارولر

دسته بلند آن سبب می­شود که بتوان مکان و نحوه کاربرد دستگاه را کنترل کنید. اندازه سوزن به شما کمک می­کند که به سطحی از پوست برسید که کلاژن و الاستین در آنجا تولید می­شوند. برای بحث بیشتر، لطفاً بخش عملیات درمارولر چیست را بخوانید.

چگونه یک درمارولر انتخاب کنیم؟

لزومی ندارد که درمارولینگ پوست پرهزینه باشد. در انتخاب یک درمارولر باید سه ویژگی اصلی را مدنظر داشت:

طول سوزن – در نواحی نازک­تر و حساس­تر پوست (صورت، لب­ها)، شما به سوزن­های کوچکتر به طول 0.25 تا 0.75 میلی­متر نیاز دارید. برای نواحی­ ضخیم­تر پوست، شما برای دستیابی به بهترین مزایای میکرونیدلینگ، باید سوزن 1.00 میلی­متری را به کار گیرید.

تعداد سوزن­ها – یک غلتک پهن­تر با تعداد سوزن بیشتر، اگر به صورت منظم به کار گرفته شود، می­تواند نواحی بزرگترپوست را بهتر درمان کند. در نواحی کوچکتر پوست مانند صورت، معمولاً غلتک­های کوچک بهترین عملکرد را دارند.

طول و اندازه دسته – درمارولری انتخاب کنید که اندازه و طول دسته آن به گونه­ای باشد که به راحتی آن را در دست بگیرید.

برای بحث بیشتر، لطفاً بخش «بهترین درمارولر چیست و چگونه یک درمارولر را انتخاب کنیم» را بخوانید.

درمارولر قادر به انجام چه کارهایی است و چه کارهایی را نمی­تواند انجام دهد؟

در حالیکه درمارولر، می­تواند مزایای مشهود، نسبتاً فوری و قطعی برای پوست ایجاد کند، درمان معجزه آسایی نیست یا یک درمان کامل نیست. مواردی وجود دارند که درمارولر می­تواند آنها را انجام دهد و موارد دیگری هستند که باید به کمک روش­های دیگر انجام شوند.

مزایای درمارولینگ

استفاده از یک درمارولر می­تواند تاثیرات مثبت و مشهودی داشته باشد، اگر به روش درست و به دلایل درست مورد استفاده قرار گیرد. به طور خاص، بهترین مزایای درمارولینگ، زمانی تحقق می­یابند که موارد زیر انجام شوند:

چروک­ها – درمارولر می­تواند به پوست کمک کند که به صورت طبیعی چروک­ها را از بین ببرد زیرا در این نواحی، کلاژن و الاستین جدید تولید می­شوند. چروک­های عمیق­تر نیازمند درمان بیشتر هستند. معمولاً نتایج بعد از 3 تا 12 بار درمان ظاهر می­شوند که به شدت چروک­های شما بستگی دارد.

جای زخم – این دستگاه می­تواند کلاژن و الاستین را تحریک کند که بی­نظمی­های پوست مانند جای زخم­ها را ترمیم کنند.

کاهش مو – این دستگاه می­تواند با تحریک جریان خون و تولید هورمون­های بیشتری که برای افزایش رشد مو و افزایش فولیکول و اندازه مو موردنیاز هستند، پوست سر را تحریک کند. همچنین، جذب و تاثیر یک محصول نووعی مانند روگاین را افزایش می­دهد.

آسیب نور خورشید – از آنجا که کلاژن، یک درمانگر داخلی فوق­العاده برای پوست است، درمارولینگ می­تواند پوست آسیب دیده از خورشید را جوانسازی و ترمیم کند. همچنین با تقویت جذب و کارایی محصولات درمانی نوعی، می­تواند بازیابی را تسریع کند.

اختلال افزایش رنگدانه[2] – درمارولر، موثرترین روش برای اختلال افزایش رنگدانه است اگر بی­نظمی­ها به سطح پوست نزدیک باشند. برای بی­نظمی­های لایه­های عمیق­تر، ممکن است جلسات درمانی بیشتری برای حصول نتیجه لازم باشد. این دستگاه، افزایش رنگدانه را از طریق نرمال­سازی سلول­های رنگدانه (ملانوسیت­ها) درمان می­کند، پوست را لایه­برداری می­کند و جذب و کارایی محصولات شفاف­کننده پوست شما را افزایش می­دهد.

رزاسه[3] – این دستگاه می­تواند از طریق ضخیم­کردن اپیدرم­ها و تحریک رشد کلاژن، رزاسه را بهبود داده و قرمزی را کاهش دهد. همچنین، انتقال و کارایی مواد فعال محصولات درمانی­تان را بهبود می­دهد. نکته مهم: درمارولر نمی­تواند رزاسه گره­ای یا چرک­دار را درمان کند و نباید در این موارد به کار گرفته شود.

علائم کشیدگی – با تحریک تولید کلاژن در پوست، درمارولر می­تواند علائم کشیدگی پوست را کاهش دهد، اما کاربر نباید انتظار نتایج چشمگیر داشته باشد. 3 تا 12 بار درمان برای دیدن نتایج موردنیاز است.

درمارولینگ چه کارهایی را نمی­تواند انجام دهد؟

در کل، مزایای درمان درمارولر در موارد زیر دیده نمی­شود

سلولیت – اغلب مواقع، سلولیت در یک سطح عمیق­تری از پوست نسبت به مکان دستیابی درمارولر صورت می­گیرد. بنابراین، با وجود اینکه ممکن است درمارولر، ظهور بیرونی سلولیت را اندکی بهبود بخشد، خود سلولیت پابرجاست.

تخلخل­های بزرگ – درمان تخلخل­ها و لکه­ها معمولاً دشوار است. از آنجا که اندازه تخلخل­ها از پیش تعیین شده است، درمارولینگ نمی­تواند آن را تغییر دهد. این دستگاه، ظاهر تخلخل­های بزرگ را با ضخیم­سازی ایپدرم به کمک سوزن کوچکتر اندکی بهبود می­دهد.

زخم­های کلوئیدی  – زخم­های کلوئیدی ممکن است در اثر تولید کلوئید مازاد ایجاد شوند، بنابراین استفاده از درمارولر آنها را درمان نمی­کند، بلکه تشدید می­کند.

برای بحث بیشتر، لطفاً «10 مزیت فوق­العاده درمارولر» را بخوانید.

جوانب مثبت و منفی درمارولینگ

جوانب مثبت

مدت زیادی به طول نمی­انجامد. اغلب جلسات در 5 تا 15 دقیقه کامل می­شوند.

بسیار سریع نتایج را نشان می­دهد. گاهی می­­توانید در همان اولین روز درمان به علت اثر محکم­سازی پوست، نتایج را ببینید.

دردناک نیست – اگرچه عبارت «میکرونیدلینگ» ممکن است دردناک به نظر برسد، در واقع این روش دردناک نیست مگر اینکه سوزن با اندازه 1.5 میلی­متر یا بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما تحمل درد بسیارپایینی دارید یا درمارولر را در نواحی خیلی حساس پوست به حرکت در می­آورید، کرم­های بی­حسی بدون نسخه­ای موجود است که می­توانید آنها را بخرید تا هیچگونه ناراحتی موقتی نیز نداشته باشید.

زمان بازیابی کم – لایه­برداری شیمیایی[4]، لایه­برداری میکرو، و درمان لیزری، زمان بازیابی 2 تا 8 هفته­ای دارند، اما درمارولر، زمان بازیابی 2 تا 7 روزه دارد.

آثار جانبی[5] اندک – بر خلاف دیگر درمان­های مخرب با آثار جانبی دردناک مانند التهاب، سوزش، اختلاف افزایش رنگدانه، از بین رفتن رنگ پوست و حساسیت به نور خورشید، میکرونیدلینگ، آثار جانبی بسیار اندکی دارد. شما سرخی و لایه­برداری اندکی را در پوست تجربه می­کنید. این عوارض معمولاً 2 تا 7 روز بعد ناپدید می­شوند.

جوانب منفی

اگر از این دستگاه به درستی استفاده نکنید، ممکن است دچار سوزش پوست شوید – مزایای میکرونیدلینگ در درمان­های کوتاه­مدت حاصل می­شوند. زمان درمان طولانی یا تکرار زودهنگام یا استفاده بیش از حد می­تواند موجب خونریزی، تورم و ترومای عمیق­تر در بافت­های حساس پوستی شود.

امکان عفونت وجود دارد – اگر از دستگاه درمارولر خود به صورت انحصاری استفاده نکنید یا در بین جلسات درمانی، اصول مراقبت بهداشتی را به عمل نیاورید، ممکن است سبب ایجاد عفونت در پوست خود شوید.

می­تواند آکنه را افزایش دهد – اگر درمارولر را در ناحیه­ای از پوست به کار می­گیرد که آکنه فعال یا چرکی دارد، احتمال بالایی وجود دارد که آکنه شما بدتر شود و در نواحی دیگری که درمارولر در همان روز روی آنها به کار گرفته شده است نیز گسترش یابد.

نتیجه­ گیری

درمارولر، یک روش سریع، ارزان­قیمت و موثر برای احیا، جوانسازی، و بازسازی پوست است. شما می­توانید از میکرونیدلینگ چه در دوران جوانی و چه در سال­های طلایی عمر خود بهره گیرید.

کلید بهره­گیری از همه مزایای درمارولر، آموزش نحوه مناسب به­کارگیری و اقدامات بهداشتی و همچنین مهلت دادن به پوست برای ترمیم در زمان بین جلسات درمانی است.

با همه مزایای شگفت­آور درمارولینگ، می­توانید پوست زیبا و پرطراوتی داشته باشید.

جهت خرید درمارولر کلیک کنید

[1] Derma roller

[2] Hyper pigmentation

[3] Rosacea

[4] Chemical peels

[5] Side effect

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (2)

 • Nasim پاسخ

  ممنون از شما دوست عزیز. برای ترک های حاملگی داروی خاصی هم نیاز داره؟ اگر داره اسمشو بفرمایید

  دسامبر 2, 2017 در 8:37 ق.ظ
  • soheil پاسخ

   سلام لطفا تماس بگیرید 09123792871

   مارس 29, 2018 در 5:03 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button